Město  Samospráva Městský úřad Napište Životní situace DPSPS Úřední deska Úvodní stránka
  vyberte v menu nahoře ...

Co nového v aerobiku ?



Každý, kdo pravidelně chodí na aerobik, se stává součástí společenství lidí se stejným stylem života. Na druhou stranu je důležité, že v danou chvíli provádí přesně tytéž pohyby jako ostatní – vždy cvičí jenom a jenom pro sebe a pouze podle svých možností ! Z pohledu žen, které si našly díky aerobiku cestu do tělocvičny a odtud případně i k dalším sportům, je tedy aerobik rozhodně velmi přínosný.

Ať už jste přišli na naší hodinu za účelem nabrání svalové hmoty, úbytku váhy a nebo prostě jen tak mezi nás, děkujeme za důvěru, díky které jsme společně přežili loňskou krizi. Náš počet na běžných hodinách už pokryje nájemné tělocvičny, autorská práva a tak jsme si mohli pořídit míče na cvičení. Hodiny se teď mohou zpestřit i touto cvičební či rehabilitační pomůckou. Od začátku školního roku pracujeme už s druhou skupinkou dětí. Mladší má na starosti Kateřina Macháňová a ty starší Gábina Petrová. Cvičí 1x týdně.

A co naše letní akce na hřišti u MŠ ? Myslím, že byly příjemným zpestřením prázdnin. Účast obou akcí mluví za vše. Kdo neměl odvahu jít cvičit, mohl aspoň příjemně posedět.

Co se chystá na začátek roku 2008. Na konec ledna slíbila lekci aerobiku Markéta Drábková na některý z víkendů. Na svoji hodinu se můžou těšit i děti. Další předběžná akce je potom plánovaná na jarní svátky velikonoční . Do té doby se budeme těšit na běžných hodinách pravidelně každé úterý a čtvrtek od 19hod. – do 20 hod. v tělocvičně ZŠ ( začínáme 9.1.2008).

Ve zdraví, pohodě a radosti prožitý čas adventní a vánoční, do Nového roku zdraví přeje ODDÍL AEROBIKU .

autor: sekretářka  | 20.12.2007  |  Komentářů: 0  |  Přečteno: 1246x


Fotografie ke článku:

obr1
T:20.12.2007 14:32
obr1
T:20.12.2007 14:32
obr1
T:20.12.2007 14:32
obr1
T:20.12.2007 14:32
obr1
T:20.12.2007 14:32

Komentáře ke článku:

Jméno: email:
Opište číslo:
opište číslo
tři plus čtyři =


inet24 © 2012