#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

2019 03 Posezení pro starší a pokročilé

Posezení pro starší a pokročilé

O hudbu na letošním Posezení pro starší a pokročilé se postarala kapela B-dance BAND z Čáslavi. Tato flexibilní kapela s sebou přivezla rozmanitý repertoár. Kromě tradiční polky a valčíku se sálem březovského kulturního domu nesly tóny písní jako Popelka od Xindla X nebo Svaz českých bohémů od kapely Wohnout.

Tradiční přípitek a pár slov na uvítanou letos pronesla místostarostka města Jitka Bencová. Starosta města se nemohl zúčastnit začátku akce, jelikož vystupoval s divadelním souborem na zahájení Sněhového Brněnce. Tradičně jsme si také mohli vychutnat vystoupení Březovských Žihadel, tentokrát na píseň Boky jako skříň.

O občerstvení u baru se celý večer starala Jitka Chlupová, večeři a koláče připravily kuchařky z jídelny základní školy. Víno na přípitek a poté ke koupi bylo z vinařství Jana Polehni z Blatnice pod Svatým Antonínem.

Doufáme, že se večer všem přítomným líbil. Společné zpívání a tančení a v neposlední řadě vystoupení našeho pana starosty opět s písní Svařák bylo, jak doufáme, známkou dobré zábavy. Hosté si dokonce vyvolali i přídavek od kapely, která s radostí zahrála ještě sérii skladeb z Pomády.

Za kulturní komisi Kateřina Štoudková