• de
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Střelecká soutěž

V sobotu 8. srpna 2020 se konal v motokrosovém areálu za koupalištěm 4. ročník soutěže ve střelbě ze vzduchové pušky „O putovní pohár starosty města Březová nad Svitavou“. Uspořádala ho kulturní komise města a Sdružení Březovské stráně – AUTOMOTO KLUB v AČR. Za hezkého a velmi teplého počasí se o něj utkalo 13 rodinných dvojic.
Držitelem putovního poháru starosty města se stali Kovařík Karel s vnukem Radkem Mezuláníkem. Na druhém místě se umístily Jiřina a Klára Sirkovy a na třetím Bedřich a Jiří Škraňkovi. V kategorii mužů se na prvním místě umístil Ivo Turek nástřelem 87 bodů, na druhém Bedřich Škraňka s 84 body a jen o bod méně měl třetí Milan Šudoma st.. V kategorii žen se na prvním místě umístila Kristýna Kubíčková nástřelem 75 bodů, druhá byla Lenka Mezuláníková se 70 body a třetí Jitka Šperková, která nastřílela 63 bodů. V chlapcích dosáhl nejlepšího výsledku Radek Mezuláník nástřelem 88 bodů, druhé místo obsadil František Šperka s 83 body a třetí Šmída Daniel, který nastřílel 81 bodů. V kategorii dívek se na prvním místě umístila Klára Sirková s nástřelem 91 bodů, který byl nejlepším výsledkem soutěže. Na druhém místě skončila Nela Matějíčková s 51 body a na třetím Tereza Vítková, která nastřílela 21 bodů. Celkem startovalo 31 střelců.
Ceny nejlepším střelcům předal starosta města Ing. Karel Adámek, MBA. Věnovalo je město Březová nad Svitavou.